Nasze eksponaty

Tworzymy i produkujemy bezpieczne i atrakcyjne eksponaty edukacyjne na wystawy interaktywne. Interakcja nie ogranicza się do wciśnięcia przycisku. Nasze eksponaty przykuwają wzrok i angażują na całego.

Projektujemy w zespole doświadczonych animatorów nauki. Na zamówienie i we współpracy z klientem. Nasze projekty konsultujemy z naukowcami i technikami. Produkcją zajmują się wyspecjalizowani w tej dziedzinie inżynierowie, dbając o bezpieczeństwo i jakość wykończenia.

Zapewniamy dostosowanie wystawy do specyfiki miejsca, w którym będzie udostępniana zwiedzającym. Na życzenie wytwarzamy także materiały edukacyjne z myślą o edukatorach, nauczycielach czy uczniach.

Czas produkcji eksponatu  interaktywnego to około 12-14 tygodni od momentu złożenia zamówienia, w zależności od złożoności prezentowanych zjawisk i wielkości zamówienia. Na eksponaty udzielamy gwarancji, naszym klientom zapewniamy serwis, a także szkolenie z obsługi użytkowania eksponatu. W wariancie mobilnym eksponatu interaktywnego wykorzystujemy sprawdzoną od wielu lat technologię eksponatów skrzyniowych, w których postument jest jednocześnie opakowaniem transportowym.

W połączeniu z odpowiednio dobranymi materiałami zewnętrznymi o dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne daje to szereg korzyści: