O nas

Połączyła nas pasja i marzenie o nowoczesnej edukacji. Popularyzujemy interaktywne i innowacyjne formy edukacji, bo sami ich doświadczyliśmy na własnej skórze – jako edukatorzy, pracownicy centrów nauki, w końcu kiedyś jako dzieci, dziś jako rodzice. Chcemy, żeby eksperymentowanie i doświadczanie stało się nieodłącznym elementem procesu uczenia się.

Od 2012 produkujemy eksponaty i wystawy interaktywne. Upowszechniamy mobilne zestawy edukacyjne i wykonujemy pomoce naukowe na specjalne zamówienie. Tworzymy koncepcje wystaw i centrów nauki. Prowadzimy konsultacje specjalistyczne i badania. Wspieramy rozwój nowoczesnych muzeów i instytucji kultury. Przyjmujemy też zlecenia od biznesu i świata rozrywki.

Produkujemy w oparciu o najlepsze doświadczenia inżynierów, projektantów i specjalistów do spraw komunikacji naukowej, którzy realizowali projekty na całym świecie. Wszystkie nasze produkty i usługi powstają dzięki zaangażowaniu grona różnorodnych ekspertów i współpracy z klientem. Nasze eksponaty znaleźć można nie tylko w Polsce. Realizujemy zamówienia na terenie całej Unii Europejskiej, Rosji, Białorusi i Ameryki Południowej.